Фуршет

Це один з самих демократичних та європейських форматів проведення події. Ідеальне рішення для великої кількості гостей та неформального спілкування після презентацій, подіумів, корпоративних заходів. Легкі, зручні, гарячі та холодні закуски , подаються в невеликих порціях, але в максимальному асортименті, щоб гості мали змогу пригоститись смачною та різноманітною кухнею за коктейльними столами, в вільному форматі.

замовити

ТЕматика

фуршетних столів

Еко

Для поціновуваців здоровго харчування, натуральні текстури : деревина та зелень. Закуски в стилі еко завжди яскраві та дуже апетитні, вони завойовуюють особливу увагу гостей.

Американська мрія

Демократичні та комфортні страви , які створюють атмосферу легкості та простоти формату спілкування. Зручно та ситно, майже як у кіно.

Українські традиції

Яскравий набір закусок , від традиційних українських страв в міні форматі до перетину смаків європейського стилю. Декорований яскравими автентичними елементами та декорами.

Класика фуршету

Стримана тональність, світлі відтінки та класичні смаки, це набір європейських страв, які підкреслюють стриманість та витонченість події. Білі та золотисті відтінки створюють особливе сприйняття свята

ПОРТФОЛІО ПОДІЙ

Презентація нової моделі BMW X6 в Альянс Преміум

180

гостей

Фуршет в УКД

150

гостей

Композиції

60

гостей